Property Sale
Sale
$150,000
From:
To:
Sq Ft1,000DeedBook 18073, Page 1957Recorded9/25/2020
From:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,691 | +5.3% |
| 2024 | $2,557 | +43.1% |
| 2023 | $1,786 | +16.9% |
| 2022 | $1,528 | +5.3% |
From:
To:
Year Built: 1968
2077 Mt Hope Lane
Residential
1803 Mt Everest Lane
Residential
1795 Mt Everest Lane
Residential
1772 Mt Idenburg Lane
Residential
2114 Mt Hope Lane
Residential