Property Sale
Sale
$73,500
DeedBook 10372, Page 528
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,706 | +5.3% |
| 2024 | $2,571 | +52.7% |
| 2023 | $1,684 | +0.4% |
| 2022 | $1,676 | +4.5% |
Year Built: 1968
2105 Mt Hope Lane
Residential
2133 Mt Hope Lane
Residential
2256 Mt Hood Lane
Residential
36 Mt Rainier Drive
Residential
2273 Mt Hope Lane
Residential