Property Built
Built
Year Built: 1968
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,677 | +5.3% |
| 2024 | $2,543 | +44.2% |
| 2023 | $1,764 | +0.4% |
| 2022 | $1,756 | +4.5% |
Year Built: 1968
2165 Mt Hope Lane
Residential
2177 Mt Hope Lane
Residential
15 Mt Rushmore Drive
Residential
2205 Mt Hood Lane
Residential
2124 Mt Hope Lane
Residential