Property Sale
Sale
$159,000
From:
To:
Sq Ft1,092DeedBook 16420, Page 1997Recorded6/15/2016
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,436 | +5.8% |
| 2024 | $2,301 | +56.7% |
| 2023 | $1,469 | +0.5% |
| 2022 | $1,461 | +5.4% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1968
2173 Mt Hope Lane
Residential
23 Mt Dashan Lane
Residential
2220 Mt Carmel Blvd
Residential
11 Mt Blanc Lane
Residential
2124 Mt Hood Lane
Residential