Property Sale
Sale
$82,500
DeedBook 4487, Page 596
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,421 | +5.8% |
| 2024 | $2,288 | +48.9% |
| 2023 | $1,536 | +0.5% |
| 2022 | $1,528 | +5.3% |
Year Built: 1968
2073 Mt Hope Lane
Residential
2216 Mt Hood Lane
Residential
24 Mt Gannet Lane
Residential
1816 Mt Everest Lane
Residential
1620 Mt Everest Lane
Residential