Property Sale
Sale
$140,000
DeedBook 14244, Page 637
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,037 | +5.2% |
| 2024 | $2,886 | +60.7% |
| 2023 | $1,796 | +0.4% |
| 2022 | $1,788 | +4.5% |
Year Built: 1968
2120 Mt Hope Lane
Residential
2124 Mt Hope Lane
Residential
2205 Mt Hood Lane
Residential
2157 Mt Hope Lane
Residential
21 Mt Fairweather Lane
Residential