Property Sale
Sale
$140,000
DeedBook 12476, Page 445
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,733 | +5.3% |
| 2024 | $2,597 | +44.6% |
| 2023 | $1,796 | +0.4% |
| 2022 | $1,788 | +4.5% |
Year Built: 1968
2050 Mt Hope Lane
Residential
7 Mt Katadin Drive
Residential
51 Mt Rushmore Drive
Residential
1640 Mt Everest Lane
Residential
1733 Mt Idenburg Lane
Residential