Property Sale
Sale
$81,000
DeedBook 15394, Page 1800
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,868 | +5.3% |
| 2024 | $2,725 | +61.6% |
| 2023 | $1,686 | +0.4% |
| 2022 | $1,679 | +4.5% |
Year Built: 1968
1724 Mt Idenburg Lane
Residential
1620 Mt Everest Lane
Residential
1728 Mt Idenburg Lane
Residential
1701 Mt Idenburg Lane
Residential
2216 Mt Hood Lane
Residential