Property Sale
Sale
$118,500
DeedBook 11483, Page 70
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,647 | +5.8% |
| 2024 | $2,502 | +27.9% |
| 2023 | $1,956 | +0.4% |
| 2022 | $1,947 | +4.5% |
Year Built: 1969
2240 Mt Hope Lane
Residential
36 Mt Rushmore Drive
Residential
1736 Mt Idenburg Lane
Residential
1725 Mt Idenburg Lane
Residential
43 Mt Katadin Drive
Residential