Property Sale
Sale
$310,000
Sq Ft1,554DeedBook 18588, Page 1825Recorded7/20/2021
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,801 | +5.3% |
| 2024 | $4,561 | +14.8% |
| 2023 | $3,972 | +0.5% |
| 2022 | $3,953 | +4.8% |
Year Built: 1987
1970 Cherryvale Court
Residential
1928 Cherryvale Court
Residential
1494 Gleniffer Hill Road
Residential
1464 Forelle Lane
Residential
1388 Gleniffer Hill Road
Residential