Property Sale
Sale
$245,500
From:
To:
Sq Ft1,730DeedBook 16554, Page 1016Recorded10/28/2016
From:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,087 | +5.3% |
| 2024 | $4,833 | +6.2% |
| 2023 | $4,549 | +0.4% |
| 2022 | $4,529 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1988
1908 Quimby Court
Residential
1516 Essex Court
Residential
1474 Gleniffer Hill Road
Residential
1921 Cherryvale Court
Residential
1501 Alpen Lane
Residential