Property Sale
Sale
$212,000
DeedBook 15341, Page 611
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,009 | +5.3% |
| 2024 | $4,759 | +8.7% |
| 2023 | $4,376 | +0.4% |
| 2022 | $4,357 | +4.5% |
Year Built: 1988
140 Old Orchard Road East
Residential
1568 Silverton Road
Residential
185 Edgemere Court
Residential
1584 Goldspire Road
Residential
206 Harvest Way
Residential