Property Sale
Sale
$155,000
DeedBook 15511, Page 1738
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,402 | +5.3% |
| 2024 | $4,182 | +10.1% |
| 2023 | $3,797 | +0.4% |
| 2022 | $3,780 | +4.5% |
Year Built: 1988
2114 Agincourt Road
Residential
2099 Agincourt Road
Residential
1517 Alpen Lane
Residential
1869 Buttonwood Avenue
Residential
1471 Gleniffer Hill Road
Residential