Property Sale
Sale
$232,000
From:
To:
Sq Ft1,730DeedBook 16215, Page 1051Recorded10/15/2015
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,480 | +5.9% |
| 2024 | $4,231 | +0.1% |
| 2023 | $4,226 | +0.5% |
| 2022 | $4,207 | +4.8% |
From:
To:
Year Built: 1986
1786 Sweetbay Drive
Residential
1894 Crimson Court
Residential
1766 Sweetbay Drive
Residential
1785 Sweetbay Drive
Residential
1558 Snowberry Court
Residential