Property Sale
Sale
$145,000
DeedBook 5368, Page 206
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,027 | +5.3% |
| 2024 | $4,776 | +8.5% |
| 2023 | $4,401 | +0.4% |
| 2022 | $4,382 | +4.5% |
Year Built: 1986
1504 Essex Court
Residential
1482 Falconcrest Court
Residential
1485 Essex Court
Residential
1953 Cherryvale Court
Residential
1961 Kwansan Court
Residential