Property Sale
Sale
$260,000
DeedBook 13703, Page 968
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,805 | +5.3% |
| 2024 | $4,565 | +11.4% |
| 2023 | $4,099 | +0.4% |
| 2022 | $4,081 | +4.5% |
Year Built: 1990
2409 Coral Leaf Road
Residential
2412 Coral Leaf Road
Residential
1632 Wisteria Court
Residential
1624 Wisteria Court
Residential
1635 Sweetbay Drive
Residential