Property Sale
Sale
$360,000
Sq Ft1,561DeedBook 19762, Page 1331Recorded8/13/2024
Year Built: 1991
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,562 | +5.6% |
| 2024 | $4,322 | +12.3% |
| 2023 | $3,849 | +0.5% |
| 2022 | $3,831 | +4.9% |
Year Built: 1991
2267 Kira Court
Residential
2409 Agincourt Road
Residential
1560 Quince Place
Residential
2287 Kira Court
Residential
2254 Beltane Road
Residential