Property Sale
Sale
$180,000
From:
To:
Sq Ft1,476DeedBook 15681, Page 300Recorded11/8/2013
From:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,752 | +5.3% |
| 2024 | $4,514 | +11.8% |
| 2023 | $4,039 | +0.4% |
| 2022 | $4,021 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1988
2150 Agincourt Road
Residential
1577 Sweetbay Drive
Residential
1565 Alpen Lane
Residential
1641 Goldspire Road
Residential
1896 Cherryvale Court
Residential