Property Sale
Sale
$350,000
Sq Ft1,561DeedBook 19627, Page 1797Recorded3/12/2024
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,949 | +5.3% |
| 2024 | $4,701 | +13.7% |
| 2023 | $4,137 | +0.4% |
| 2022 | $4,118 | +4.5% |
Year Built: 1986
1519 Quince Place
Residential
1560 Quince Place
Residential
1496 Serrata Way
Residential
1484 Serrata Way
Residential
1514 Serrata Way
Residential