Property Sale
Sale
$395,000
Sq Ft1,727DeedBook 20112, Page 1699Recorded8/25/2025
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,049 | +5.3% |
| 2024 | $4,797 | +9.5% |
| 2023 | $4,379 | +0.4% |
| 2022 | $4,360 | +4.5% |
Year Built: 1986
2278 Beltane Road
Residential
1535 Serrata Way
Residential
2253 Beltane Road
Residential
2368 Coral Leaf Road
Residential
2413 Agincourt Road
Residential