Property Sale
Sale
$169,400
DeedBook 15237, Page 942
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,857 | +5.2% |
| 2024 | $4,615 | +12.1% |
| 2023 | $4,117 | +0.4% |
| 2022 | $4,099 | +4.5% |
Year Built: 1988
1516 Cloverdale Court
Residential
2274 Beltane Road
Residential
2202 Agincourt Road
Residential
2250 Agincourt Road
Residential
1492 Serrata Way
Residential