Property Sale
Sale
$242,000
DeedBook 15469, Page 144
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,224 | +5.3% |
| 2024 | $4,963 | +3.6% |
| 2023 | $4,789 | +0.4% |
| 2022 | $4,768 | +4.5% |
Year Built: 1993
2389 Coral Leaf Road
Residential
1637 Wisteria Court
Residential
2343 Kira Court
Residential
2417 Coral Leaf Road
Residential
1644 Wisteria Court
Residential