Property Sale
Sale
$290,000
From:
To:
Sq Ft2,004DeedBook 16766, Page 1693Recorded6/13/2017
From:
To:
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,162 | +5.3% |
| 2024 | $4,904 | +3.2% |
| 2023 | $4,751 | +0.4% |
| 2022 | $4,730 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1993
2356 Coral Leaf Road
Residential
2271 Coral Leaf Road
Residential
1652 Wisteria Court
Residential
2325 Coral Leaf Road
Residential
2380 Coral Leaf Road
Residential