Property Sale
Sale
$250,000
DeedBook 15525, Page 281
Year Built: 1999
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,805 | +5.3% |
| 2024 | $5,515 | +3.2% |
| 2023 | $5,346 | +0.4% |
| 2022 | $5,322 | +4.5% |
Year Built: 1999
1741 Sweetbay Drive
Residential
1957 Kwansan Court
Residential
1500 Scholar Place
Residential
1645 Goldspire Road
Residential
1590 Crimson Road
Residential