Property Sale
Sale
$435,000
Sq Ft1,832DeedBook 19727, Page 1293Recorded7/5/2024
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,167 | +5.5% |
| 2024 | $4,896 | -4.8% |
| 2023 | $5,141 | +0.5% |
| 2022 | $5,117 | +4.8% |
Year Built: 1994
1584 Goldspire Road
Residential
1675 Ferro Lane
Residential
202 Liberty Bell Road
Residential
1701 Choir Court
Residential
15 Cornwallis Road
Residential