Property Sale
Sale
$315,000
DeedBook 12675, Page 390
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,114 | +5.5% |
| 2024 | $4,846 | -3.7% |
| 2023 | $5,031 | +0.5% |
| 2022 | $5,008 | +4.8% |
Year Built: 1988
1457 Burr Oak Road
Residential
1454 Burr Oak Road
Residential
1477 Burr Oak Road
Residential
1586 Alpen Lane
Residential
1425 Burr Oak Road
Residential