Property Sale
Sale
$600,000
DeedBook 15535, Page 840
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,196 | +5.2% |
| 2024 | $15,396 | +18.4% |
| 2023 | $13,001 | +0.4% |
| 2022 | $12,944 | +4.5% |
Year Built: 1953
422 Cocoa Court
Residential
3265 Goa Way
Residential
114 Bayberry Road
Residential
434 Delray Drive
Residential
120 Peterson Lane
Residential