Property Sale
Sale
$298,000
DeedBook 12295, Page 1059
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,733 | +5.2% |
| 2024 | $14,956 | +13.4% |
| 2023 | $13,184 | +0.4% |
| 2022 | $13,126 | +4.5% |
Year Built: 1962
353 Orlando Drive
Residential
31 First Avenue
Residential
351 Fort Meyers Court
Residential
437 Delray Drive
Residential
125 Bayberry Road
Residential