Property Built
Built
Year Built: 1967
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,445 | +5.2% |
| 2024 | $17,533 | +11.3% |
| 2023 | $15,746 | +0.4% |
| 2022 | $15,677 | +5.4% |
Year Built: 1967
448 Tamiami Drive
Residential
371 Lauderdale Drive
Residential
479 Boca Raton Drive
Residential
473 Tamiami Drive
Residential
219 Hayes Court
Residential