Property Sale
Sale
$481,000
From:
To:
Sq Ft1,318DeedBook 15813, Page 1753Recorded5/28/2014
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,062 | +5.2% |
| 2024 | $11,466 | -5.0% |
| 2023 | $12,067 | +0.4% |
| 2022 | $12,014 | +4.5% |
From:
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.