Property Sale
Sale
$275,000
DeedBook 5483, Page 446
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,250 | +5.2% |
| 2024 | $17,348 | +20.7% |
| 2023 | $14,374 | +0.4% |
| 2022 | $14,311 | +4.5% |
Year Built: 1966
13 Plainfield Avenue
Residential
407 Daytona Drive
Residential
269 Monterey Circle
Residential
233 Silver Beach Road
Residential
34 East Colony Road
Residential