Property Sale
Sale
$280,000
From:
To:
Sq Ft1,336DeedBook 15846, Page 1683Recorded7/11/2014
From:
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,968 | +5.2% |
| 2024 | $9,475 | +14.6% |
| 2023 | $8,272 | +0.4% |
| 2022 | $8,235 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1970
363 Fort Meyers Court
Residential
252 North Lagoon Road
Residential
315 Venice Drive
Residential
228 Melody Lane
Residential
163 West Atlantic Way
Residential