Property Sale
Sale
$432,000
DeedBook 15128, Page 624
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,212 | +5.2% |
| 2024 | $10,658 | +4.9% |
| 2023 | $10,155 | +0.4% |
| 2022 | $10,111 | +4.5% |
Year Built: 1971
457 Tamiami Drive
Residential
153 West Beach Way
Residential
455 Key Largo Court
Residential
3610 Route 35 N.B.-B1-U1
Residential
300 Venice Drive
Residential