Property Sale
SaleMulti
$87,000
DeedBook 4380, Page 858
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,889 | +5.3% |
| 2024 | $5,595 | +17.9% |
| 2023 | $4,746 | +0.4% |
| 2022 | $4,725 | +4.5% |
Year Built: 1973
58 Thirteenth Street
Residential
40 Seabreeze Road
Residential
50 Periwinkle Lane
Residential
23 Birch Lane
Residential
250 Aldo Drive
Residential