Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,924 | +5.3% |
| 2024 | $7,528 | +16.5% |
| 2023 | $6,462 | +0.4% |
| 2022 | $6,434 | +4.5% |
Year Built: 1969
42 Lagoon Drive East
Residential
23a Sycamore Lane
Residential
198 Silver Bay Road
Residential
206 Alligator Drive
Residential
43 Longman Street
Residential