Property Built
Built
Year Built: 1985
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,347 | +5.2% |
| 2024 | $4,130 | -2.7% |
| 2023 | $4,244 | +0.4% |
| 2022 | $4,225 | +0.0% |
Year Built: 1985
1305 Lighthouse Lane
Residential
1306 Lighthouse Lane
Residential
1207 Lighthouse Lane
Residential
1205 Lighthouse Lane
Residential
130 Arizona Avenue
Residential