Property Sale
Sale
$296,000
DeedBook 13980, Page 1620
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,511 | +5.3% |
| 2024 | $4,286 | -2.0% |
| 2023 | $4,374 | +0.4% |
| 2022 | $4,355 | +0.0% |
Year Built: 1985
704 Bounty Court
Residential
1009 Lighthouse Lane
Residential
1006 Lighthouse Lane
Residential
1103 Lighthouse Lane
Residential
1308 Lighthouse Lane
Residential