Property Sale
Sale
$255,000
DeedBook 11802, Page 189
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,182 | +5.3% |
| 2024 | $6,824 | +11.6% |
| 2023 | $6,113 | +0.4% |
| 2022 | $6,086 | +4.5% |
Year Built: 1983
28 Brand Road
Residential
147 Riparian Way
Residential
112 Alissa Drive
Residential
1012 Lighthouse Lane
Residential
1112 Lighthouse Lane
Residential