Property Sale
Sale
$143,000
DeedBook 4843, Page 419
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,441 | +5.3% |
| 2024 | $6,119 | +4.9% |
| 2023 | $5,833 | +0.4% |
| 2022 | $5,807 | +4.5% |
Year Built: 1983
118 Oak Hill Drive
Residential
145 Arizona Avenue
Residential
59 Fifteenth Street
Residential
99 Blossom Drive
Residential
274 Jill Court
Residential