Property Sale
Sale
$225,000
From:
To:
Sq Ft1,392DeedBook 15755, Page 406Recorded3/3/2014
From:
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,072 | +5.2% |
| 2024 | $4,819 | +13.1% |
| 2023 | $4,262 | +0.4% |
| 2022 | $4,243 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1974
108 Woodland Drive
Residential
109 Westwood Drive
Residential
66 Brand Road
Residential
73 Loganberry Lane
Residential
64 Manor Road
Residential