Property Sale
Sale
$305,000
Sq Ft2,039DeedBook 19446, Page 418Recorded8/1/2023
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,874 | +5.3% |
| 2024 | $6,531 | +4.4% |
| 2023 | $6,257 | +0.4% |
| 2022 | $6,230 | +4.5% |
Year Built: 1983
124 Sherwood Lane
Residential
24 Shasta Lane
Residential
113 Silver Bay Road
Residential
117 Sherwood Lane
Residential
110 Mello Lane
Residential