Property Sale
Sale
$265,000
DeedBook 15321, Page 1704
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,590 | +5.3% |
| 2024 | $5,311 | -5.6% |
| 2023 | $5,628 | +0.4% |
| 2022 | $5,603 | +4.5% |
Year Built: 1965
132 Shasta Lane
Residential
109 Leaf Lane
Residential
1858 Greenwood Road
Residential
151 Silver Bay Road
Residential
114 Holly Tree Lane
Residential