Property Built
Built
Year Built: 1962
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,652 | +5.3% |
| 2024 | $4,419 | +4.4% |
| 2023 | $4,232 | +0.4% |
| 2022 | $4,213 | +4.5% |
Year Built: 1962
115 Beechtree Drive
Residential
43 Dogwood Lane
Residential
140 Mount Lane
Residential
27 Kettle Creek Road
Residential
153 Flitsch Drive
Residential