Property Sale
Sale
$308,000
DeedBook 12899, Page 245
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,151 | +5.3% |
| 2024 | $4,894 | +6.8% |
| 2023 | $4,584 | +0.4% |
| 2022 | $4,564 | +4.5% |
Year Built: 1962
67 Larch Drive
Residential
117 Mount Lane
Residential
1834 Greenwood Road
Residential
50 Almond Drive
Residential
124 Mount Lane
Residential