Property Sale
Sale
$300,000
Sq Ft988DeedBook 18664, Page 1089Recorded9/7/2021
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,994 | +5.3% |
| 2024 | $4,745 | -15.5% |
| 2023 | $5,613 | +50.9% |
| 2022 | $3,721 | +4.5% |
Year Built: 1958
63 Kettle Creek Road
Residential
127 Beechtree Drive
Residential
144 Beechtree Drive
Residential
28 Dogwood Lane
Residential
96 Mount Lane
Residential