Property Built
Built
Year Built: 1962
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,256 | +5.2% |
| 2024 | $4,994 | +3.8% |
| 2023 | $4,811 | +0.4% |
| 2022 | $4,790 | +4.5% |
Year Built: 1962
58 Oak Hill Drive
Residential
39 Oak Hill Drive
Residential
123 Beechtree Drive
Residential
40 Dogwood Lane
Residential
84 Maine Street
Residential