Property Sale
Sale
$272,000
From:
To:
Sq Ft2,120DeedBook 16877, Page 1439Recorded9/21/2017
From:
To:
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,519 | +5.3% |
| 2024 | $6,194 | +6.7% |
| 2023 | $5,803 | +0.4% |
| 2022 | $5,777 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1977
302 Lynwood Place
Residential
303 Lynwood Place
Residential
110 Bark Street
Residential
106 Bark Street
Residential
100 Bark Street
Residential