Property Sale
Sale
$285,000
DeedBook 13645, Page 1200
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,521 | +5.3% |
| 2024 | $5,245 | +13.5% |
| 2023 | $4,621 | +0.4% |
| 2022 | $4,601 | +4.5% |
Year Built: 1967
90 Oak Hill Drive
Residential
17 Evergreen Drive
Residential
135 Leaf Lane
Residential
59 Oak Hill Drive
Residential
158 Maine Street
Residential