Property Sale
Sale
$0
DeedBook 5088, Page 301
Year Built: 1982
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,617 | +5.3% |
| 2024 | $5,337 | +6.6% |
| 2023 | $5,008 | +0.4% |
| 2022 | $4,986 | +4.5% |
Year Built: 1982
156 Twilight Court
Residential
137 Brand Road
Residential
159 Twilight Court
Residential
203 Yvonne Drive
Residential
4 Crowder Drive
Residential