Property Built
Built
Year Built: 1954
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,167 | +5.2% |
| 2024 | $5,859 | -1.6% |
| 2023 | $5,958 | +0.4% |
| 2022 | $5,932 | +4.5% |
Year Built: 1954
248 Genes Drive
Residential
147 Riparian Way
Residential
43 Sand Creek Lane
Residential
320 Silver Lagoon Drive
Residential
65 Longman Street
Residential